8.3
Oy ortalaması:
8.3/10 - 45 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmenin yanı sıra belden aşağı da felç olmuştur. Günün birinde bir milyarder muciten bedenini geliştirecek deneysel bir tedavi teklifi alır. Tedavi için Trace'in bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur...

Yorumlar (27)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Chokei
  Spoiler içeren alan!
  Buna kötü demek için babası başarısız bir yönetmen olan kıskanç bir insan olmak lazım. Daha filmin başında asha öldü diye ağlattılar. Yetmedi sonunda rüya zannettirip ağlattılar. Sonra gerçek olduğunu gösterip duygu karmaşası yaşattılar. Sürekli fake düştüm hiç bir zaman beklediğim olmadı kafayı yedim çıldırdım.
  0 0
 2. Ömer Eroğlu

  Önümüzdeki birkaç 10yıl, (100 demiyorum) yaşanacak şeyler. Reklamlarda “gelecek heyecan verici, hazır mısın” diyor ya. Ben değilim, hatta istemiyorum. Çok dikkat çekici mesajlar aldım.

  0 0
 3. @GoDLiKe

  sıradan bir tv filmi..

  1 -1
 4. @burev

  mutlaka izleyin,damakta bir tat bırakıyor

  0 0
 5. Meaut

  Kesinlikle harika .kötü yorum yapan arkadaşlara soruyorum kaç kere film yaptınız ? Şişko vucudunuza yapıştırılmış çelimsiz kafalarinizdan neler çıkıyor böyle ?

  0 0
 6. @kankacool

  yapay zeka konusuna level atlatan bir film olmuş. tavsiye edilir

  1 0
 7. @sametrixx

  Bazı nüanslar eksik olsa da adamlar allayıp pullamadan saçma sapan uzatmadan tık tık tık fevkalede bir konu yapmışlar.. Oyunculuk biraz zayıf kalsa da muhtemel 2.yapımında (film bir kitap serisi mi başka bir planlamamı hiç araştırma yapmadım denk geldi izledim bilmiyorum ama apaçık ortada devamı geleceği) bunlar dikkate alınacaktır.. Resmen gram erotizm katmadan filmi izletirebilmişler.. Bunun için minnetarım.. Her yaştan her kesimin rahatlıkla izleyebileceği bir film.. Efsane diyemem ama yeni bir tarzın başyapıtı olmuştur benim gözümde.. Lakin biraz daha aydınlık kullanabilirlerse iyi olacak.. Çünkü bu tarz bol karanlık (gün ışığının olmadığı) filmler genel itibariyle filmden alınan tadı asgari seviyeye çekiyor.. Amacınız güzel bir yapıt izlemekse kaçırmayın derim.. Saygılar..

  0 0
 8. @hibrahims

  Gerçekten harika bir film. Normalde bilim kurgu filmlerini sevmem ama bu film de öyle bir işlenmiş ki konu insanı beğenmeden edemiyor. Kesinlikle izleyin! Filmi izlememizde emeği geçen herkese teşekkürler 🙂

  0 0
 9. @Zeron

  İzlediğim en iyi 10 film arasına girdi.
  Çok film seçen biri olarak, hala böyle filmlerin yapılmasına mutlu oldum…

  1 0
 10. @umutistn

  Film gerçekten iyi izleyin gitsin 😀

  0 0