4.1
Oy ortalaması:
4.1/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin her çocuk gibi oyunlar oynayan bir üçlüdür. Ancak günün birinde bir şey olur ve Meg'le Charles'ın bilim adamı olan babaları ortadan kaybolur. Bilim adamının kaybolmasının ardından onu bulmak da minik üçlüye düşer. Babalarını aramak için yolculuğa çıkan Meg Murray, Charles ve Calvin maceraya atılırlar. Bu macerada küçük çocuklar uzaydan paralel evrenlere kadar pek çok yeri ziyaret edecektir... Başrollerinde Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine ve Gugu Mbatha-Raw gibi başarılı isimleri bulunduran uyarlamanın kadrosunda Zach Galifianakis, André Holland, Levi Miller ve Deric McCabe de bulunuyor. Küçük Meg Murry'yi ise Storm Reid canlandırıyor. Jennifer Lee'nin senaryosunu üstlendiği projede yönetmen koltuğuna ise Ava DuVernay oturuyor.

Yorumlar (6)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @TimeZord

  Çok güzel, çocuklara aydınlık bir bilinç aşılayacak nadide filmlerden, masalsı şeyler seven yetişkinlerin de keyifle izleyeceği kaliteli bir yapım.

  0 0
 2. @eedass

  yani fena değil, izleyecek bişeyiniz kalmadığında boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz

  0 0
 3. @mbakinazk

  Konuyu işleyememişler, bütün herşey green screen kullanılarak basit efektler ile yapılmış. 7-14 Yaş arası kitlesinin izlemesini tavsiye ediyorum üst yaş gruplarına pek hitap eden bir film değil.

  0 0
 4. @volkanburnaz

  Böyle bir şey aslında mümkün bilim adamları açıklamaya çalışıyorlar . Geçenlerde böyle bir yazıya denk geldim aslında tam olarak bundan bahsediyor gibime geldi.
  http://www.galaksiarsivi.com/kuantum-fizikciler-insan-bilincinin-dogumdan-once-var-oldugu-sonucunu-cikariyorlar/

  0 0
 5. @destan

  bir yildiz eder anca azcık görsel var gerisin salla gitsin izleseniz de olur izlemeseniz de olur

  0 0
 6. ajanthecral

  sadece fragmanı izleseniz yeterli gereksiz uzatılmış , güzel konu mahvedilmiş

  0 0